"Інтер" перед матчем сезону з "Шахтарем" впевнено переміг в Італії (відео)

6 грудня 2020, 08:33
Міланська команда тримається на другому місці Серії А, поступаючись лише землякам

/ Фото: Reuters

У найближчу середу на знаменитому італійському стадіоні "Джузеппе Меацца" місцевий "Інтер" прийме донецький "Шахтар". У матчі останнього туру групового етапу суперники визначать свою долю в єврокубках. Міланська команда поки що йде на четвертій позиції в квартеті В Ліги чемпіонів, але зберігає шанси фінішувати другою. Напередодні пізно ввечері у зустрічі Серії А вона розібралася з "Болоньєю" – 3:1.

Дізнавайтеся прогноз, розклад і результати 10-го туру чемпіонату Італії.

Суперники в дощову погоду зіграли в досить відкритий футбол, завдавши по воротах удари (15:13). Габаритний бельгієць Ромелу Лукаку відкрив рахунок на 17-й хвилині ударом з близької дистанції. А в кінці першого тайму марокканець Ашраф Хакімі подвоїв перевагу "Інтера" – 2:0.

В середині другого тайму 20-річний Емануель Віньято один м'яч відквитав. Але буквально через три хвилини 22-річний Хакимі вбив інтригу, оформивши дубль. Цей успіх дозволив підопічним Антоніо Конте закріпитися на другому місці. Правда, від "Мілана" вони відстають на два очки, маючи на гру більше, а "Ювентус" випереджають усього на один пункт.

Читайте про те, що проти брата Роналду завели справу в Італії. Раніше у нього були проблеми з алкоголем і наркотиками.