"Інтер" на виїзді обіграв "Рому" в Серії А

27 серпня 2017, 00:25
Футболісти міланського "Інтера" обіграли в гостях "Рому" в матчі чемпіонату Італії

"Рома" - "Інтер" - 1:3. Фото AFP

<p>"Рома" – "Інтер" – 1:3. Фото AFP</p>

Футболісти міланського " Інтера " обіграли на виїзді " Рому " в матчі другого туру чемпіонату Італії .

Зустріч в Римі в суботу завершилася з рахунком 3 : 1 на користь гостей . У переможців дубль оформив Мауро Ікарді ( 67 – а і 77 – а хвилини ) , ще один м'яч забив Матіас Весіно ( 87 ) . У господарів забитим м'ячем відзначився Едін Джеко ( 15 ) .

У наступному матчі серії А " Інтер " , що стартував у новому сезоні з двох перемог , прийматиме вдома СПАЛ 10 вересня. " Рома " , яка зазнала першої поразки в сезоні , в той же день зустрінеться на виїзді з " Сампдорією " .

Раніше в другому турі Серії А "Ювентус" здобув вольову перемогу над "Дженоа" з рахунком 4 : 2 , хоча вже на сьомій хвилині поступався 0 : 2 .