"Інгулець" втратив путівку в еліту в матчі з "Рухом" через пенальті від Катерини Монзуль та VAR

7 серпня 2020, 21:44
За тур до завершення змагання ніхто з трійки лідерів не гарантував собі вихід в Прем'єр-лігу

Інтризі в матчах української Першої ліги може позаздрити будь-який чемпіонат. За тур до фінішу сезону 2019/2020 ніхто з лідерів не гарантував собі підвищення в класі. І це при тому, що поточного року відразу три клуби другого за рангом дивізіону можуть вийти в Прем'єр-лігу! Раніше ми повідомляли, що за два тури до закінчення сезону у Першій лізі на вихід в еліту претендують шість команд.

У п'ятницю пройшов 29-й, передостанній, тур. У найцікавішому матчі "Інгулець" в смт Петрове розійшовся нічиєю 1:1 з "Рухом" – там все вирішилося в кінцівці. Гості зі Львова забили в свої ворота на 84-й хвилині, а на четвертій додатковій – реалізували пенальті. 11-метровий призначила рефері Катерина Монзуль, а на матчі працювала система VAR. Вже на 96-й хвилині суддя вилучила гравця "Інгульця".

З інших результатів виділимо гостьову перемогу "Миная" над "Авангардом" (2:0), "Волині" – над "Гірником-Спорт" (3:0) і "Агробізнесу" – над "Чорноморцем" в Одесі (1:0) .

Поки що ніхто з трійки лідерів не гарантував собі путівку в елітний дивізіон. Всі поєдинки останнього туру почнуться в четвер, 13 серпня, о 17:30.

Дивіться, як "Інгулець" протистояв "Шахтарю" у фіналі Кубка України в 2019 році: