Інеш Енрікеш з Португалії оновила світовий рекорд в ходьбі на 50 км

13 серпня 2017, 15:19
Енрікеш завоювала "золото" чемпіонату світу в Лондоні у спортивній ходьбі на 50 км

Інеш Енрікеш. Фото AFP

Португальська легкоатлетка Інеш Енрікеш виграла золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики в спортивній ходьбі на 50 км , оновивши світовий рекорд .

Енрікеш в неділю фінішувала з рахунком 4 години 5 хвилин 56 секунд . Колишнє досягнення також належало Енрікеш , яка показала час 4 : 08.26 в січні 2017 року Португалії .

Срібло взяла китаянка Інь Хан ( 4 : 08.58 ) , бронза дісталася іншій представниці Китаю Ян Шуцін ( 4 : 20.49 ) .

Жіноча ходьба на 50 км вперше включена в програму світових першостей . У чоловіків у цій дисципліні українецьІгор Главан посів образливе четверте місце.

Чемпіонат світу в Лондоні завершиться в неділю. Нагадаємо, що Україна поки з однією медаллю – "сріблом " Юлії Левченко. Сьогодні помножити успіх може наша головна надія на нагороду стрибун у висоту Богдан Бондаренко, який раніше пробився в фінал.