Індивідуальну гонку на Кубку світу в Швеції Фуркад з друзями перетворили на відкритий чемпіонат Франції

4 грудня 2019, 19:02
Зірковий французький біатлоніст переміг – вперше на Кубку світу після майже річної паузи

Мартен Фуркад

Щойно завершилося індивідуальна гонка у чоловіків на етапі Кубка світу в шведському Естерсунді. Переможцем на найдовшій дистанції в біатлоні (20 км), де за кожен промах додають по штрафний хвилині до результату, став Мартен Фуркад. Зоряний француз, схоже, знаходить свої кращі кондиції після не найкращого минулого сезону. До слова, в завтрашній "індивідуалці" у жінок, радше за все, побіжить наша олімпійська чемпіонка Юлія Джима, яка відновилася після зіткнення з суперницею на тренуванні.

Представники Франції взагалі перетворили боротьбу за п'єдестал в розборки всередині команди. Саме вони зайняли чотири перших місця! Фуркад випередив Симона Дестьє на 15 секунд, причому обидва зробили по одному промаху. Квентін Фійон-Майї тричі промахнувся, але швидко біг – у нього "бронза" з відставанням від чемпіона в 1 хвилину 52 секунди. Четвертий – Еміль Жаклен з двома промахами (+2.18).

Норвезькі брати Тар'єй та Йоханнес Бе посіли шосте і десяте місця відповідно. Найкращим з українців виявився Дмитро Підручний, що показав 19-й результат при трьох промахах (+4.14). Артем Прима розташувався на 35-му місці, зробивши чотири промахи і програвши Фуркаду шість хвилин. Руслан Ткаленко – 50-й, Артем Тищенко – 70-й, Антон Дудченко – 80-й.