Гравці "Шахтаря" не потрапили в символічну збірну тижня Ліги Європи

6 травня 2016, 17:39
В команду з не фіналістів потрапив лише голкіпер "Вільярреала"

Вчора відбулися матчі півфіналів Ліги Європи. "Севілья" – "Шахтар" – 3:1, "Ліверпуль" – "Вільярреал" (3:0). Після матчів УЄФА вибрав символічну збірну тижня в Лізі Європи.

Воротар: Альфонс Ареола ("Вільяреал")

Голкіперу довелося серйозно потрудитися. Він зробив чудові сейви після пострілів Коутиньо і Деніела Старріджа. Спас "підводників" від більш великої поразки, відбивши на "Енфілді" десять ударів гравців "Ліверпуля".

Захисник: Маріано Феррейра ("Севілья")

Позбавив донеччан останніх надій на вихід в фінал красивим ударом з-за меж штрафного. Бразилець забив перший м'яч за "Севілью", і гол вийшов на диво.

Захисник: Даніел Каррісу ("Севілья")

Португалець солідно виглядав на позиції центрального захисника в своєму 53-му матчі в Лізі Європи. Це рекордний показник за кількістю зіграних зустрічей в основній сітці турніру.

Захисник: Деян Ловрен ("Ліверпуль")

Коли господарі вели в рахунку лише 1:0, то після перерви цілком міг виникнути гольовий момент у Седріка Бакамбу, але в чудовому підкаті м'яч вибив Ловрен.

Півзахисник: Адам Лаллана ("Ліверпуль")

Лаллана був активний всюди. У другому таймі домігся свого, забивши третій гол "Ліверпуля". Міг відзначитися і ще, але не зумів до пуття скористатися чудовою передачею Джеймса Мілнера.

Півзахисник: Евер Банега ("Севілья")

Аргентинський плеймейкер, який вражаюче зіграв в Україні, ще краще провів поєдинок у відповідь. Його вплив на гру команди значно зросла. Завдяки його зусиллям "Севілья" повністю домінувала в другому таймі.

Півзахисник: Емре Джан ("Ліверпуль")

Вперше вийшов на поле після того, як в матчі-відповіді 1/4 фіналу з дортмундською "Боруссією" (4:3) пошкодив зв'язки гомілкостопа. Хавбек збірної Німеччини здорово впорався зі своїми обов'язками. За прекрасну гру був нагороджений бурхливими оплесками вболівальників на "Енфілді".

Півзахисник: Джеймс Мілнер ("Ліверпуль")

Капітан "Ліверпуля" був на висоті. Він блискуче діяв у відборі, швидко переміщався по полю і гнав партнерів вперед, показавши, що йоркширці – дійсно міцні хлопці.

Нападник: Кевін Гамейро ("Севілья")

Француз довів свій бомбардирський рахунок до семи голів у восьми матчах цього розіграшу і ледь не зробив хет-трик акробатичним ударом через себе.

Нападник: Деніел Старрідж ("Ліверпуль")

Форвард, який залишився на лавці запасних у першому матчі в Іспанії, повністю виправдав довіру Юргена Клоппа. Спочатку він змусив Бруно відправити м'яч у власні ворота, а потім ударом від штанги подвоїв перевагу мерсісайдського клубу.

Нападник: Роберто Фірміно ("Ліверпуль")

Бразилець взяв участь у всіх голах "Ліверпуля". Після його прострілу Бруно зрізав м'яч у власні ворота. Потім Фірміно видав результативну передачу Старріджу і почав третю гольову комбінацію.