/ Фото: Twitter

Низка гравців Національної баскетбольної асоціації (НБА) з Австралії пожертвували 750 тисяч доларів на гасіння лісових пожеж в своїй країні, повідомляє профспілкова Національна асоціація баскетболістів. Раніше ми повідомляли, що помер чоловік, який зробив НБА однією з найдорожчих ліг планети .

Серед гравців, які пожертвували свої кошти, виявилися Арон Бейнс ("Фінікс"), Джона Болден і Бен Сіммонс (обидва – "Філадельфія"), Меттью Деллаведова і Данте іспит (обидва – "Клівленд"), Джо Інглс ("Юта"), Патрік Міллс ("Сан-Антоніо"), Райан Брокхофф ("Даллас") і Тон Макер ("Детройт").

Лісові пожежі в Австралії знищили вже близько 6 мільйонів гектарів лісу і тривають досі. В результаті катастрофи загинули понад 20 осіб, а також, за інформацією WWF, близько 1,25 мільярда тварин.

Також цієї ночі тренер "Голден Стейт" Стів Керр обматюкав арбітра. За дві хвилини до кінця другої чверті матчу проти "Сакраменто Кінгз" (98:111) розлючений тим, що арбітр пропустив порушення правил, Керр кричав на суддю спочатку зі свого місця біля лавки, а потім вийшов на паркет.

Дивіться також, як жіноча збірна України з баскетболу здобула перемогу над Португалією