Гравці "Динамо" і "Шахтаря" не потрапили до символічної збірної тижня Ліги Європи

15 лютого 2019, 14:01
Обидва українські клуби завершили свої матчі з однаковим рахунком

Віктор Циганков / Фото: AFP

Офіційний сайт УЄФА опублікував символічну збірну тижня за підсумками перших матчів 1/16 фіналу Ліги Європи. До числа одинадцяти найкращих не потрапили представники українських грандів – київського "Динамо" і донецького "Шахтаря".

Нагадаємо, "Динамо" на виїзді зіграло внічию з грецьким "Олімпіакосом" (2: 2). Кияни двічі впродовж гри виявлялися в ролі наздоганяючих, але зуміли зрівняти рахунок за хвилину до фінального свистка.

А "Шахтар" в Харкові видав бойову нічию з "Айнтрахтом" (2: 2). ЗТут події розгорталися ще драматичніше. Команди обмінялися голами в самому дебюті, а до 10-ї хвилини гірники вже залишилися в меншості – дві жовті картки встиг заробити Тарас Степаненко. У другому таймі команди ще раз обмінялися голами..

До символічної збірної Ліги Європи потрапили:

Вратарь: Денні Вукович ( "Генк")

Захисники: Володимир Цоуфал ( "Славія"), Крістіан Луйіндама ("Галатасарай"), Лудек Перніца ("Вікторія"), Сесар Аспілікуета ("Челсі")

Півзахисники: Альфонсо Педраса ( "Вільяреал"), Джовані Ло Чельсо ( "Бетіс"), Росс Барклі ( "Челсі"), Дієго Лайнес ("Бетіс")

Нападники: Хосе Кальєхон ( "Наполі"), Рубен Собріно ( "Вaленсія")

Кстати, ранее букмекери оцінили шанси "Шахтаря" і "Динамо" пройти в 1/8 фіналу Ліги Європи. Ігри у відповідь відбудуться 21 лютого.