Гравці "Динамо" ходили по краю: кияни в останньому матчі Прем'єр-ліги сенсаційно програли "Колосу"

19 липня 2020, 21:37
Однак змогли втриматися на другому місці в турнірній таблиці

"Колос" - "Динамо" / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Сьогодні в заключному турі чемпіонату України вирішилася доля срібних медалей Прем'єр-ліги і путівки в Лігу чемпіонів. Після перемоги над "Зорею" в очній зустрічі "Динамо"випереджало луганців на два очки, і потрібно було просто не програти "Колосу", щоб не переживати про результат матчу в Запоріжжі. Але дебютант УПЛ з Ковалівки наостанок підніс сюрприз і переграв багаторазового чемпіона України – 2:0.

Кияни могли відкрити рахунок на 13-й хвилині, коли Буяльський з-за меж штрафного перевірив на міцність штангу. І як не старалися команди, на перерву вони пішли з нулями на табло. Але вже в дебюті другого тайму Володимир Лисенко головою замкнув передачу з лівого флангу і на 54-й хвилині "Колос" повів у рахунку 1:0.

А на 70-й хвилині суддя поставив пенальті в ворота "Динамо" за фол на Вільхамссоні, який сам і виконав вирок – 2:0. Як не силкувалися кияни, але не змогли відквитати хоча б один м'яч. Єдине – Вадим Мілько отримав другу жовту картку і був видалений з поля за грубий фол на Караваєві.

На останніх хвилинах зустрічі тренерам "Динамо" нічого не залишалося, крім як стежити за результатом зустрічі "Зоря" – "Десна". І чернігівці зробили команді Михайличенка шикарний подарунок, втримавши луганців – 1:1. Це означає, що у валідольній розв'язці УПЛ кияни таки втримали перевагу над колективом Скрипника і стали віцечемпіонами України.

Дивіться, як "Колос" у минулому турі поступився "Шахтарю"