Гравець "Зорі" дебютував у складі збірної України

14 листопада 2019, 20:25
Іванісеня вийшов в перерві

Збірна України проводить товариський матч, який відбувається в Запоріжжі. На нашому сайті доступний онлайн матчу Україна – Естонія з яскравими фото.

У другому таймі півзахисник "Зорі" Дмитро Іванісеня дебютував у збірній України з футболу. 25-річний хавбек в перерві контрольного матчу з Естонією поміняв півзахисника "Динамо" Сергія Сидорчука.

Поточного сезону Іванісеня провів 21 матч за "Зорю" у всіх турнірах і забив один гол.

Нагадаємо, раніше захисник "Зеніту" Ракицький оголосив про завершення кар'єри в збірній України, написавши на своїй сторінці в Instagram наступне: "Я чекав виклик протягом усього 2019 року. Але великий футбол став великою політикою. Саме страхом керуються люди, які розсилають запрошення до національної команди".

До речі, перед матчем Україна – Литва (2:0) в Харкові гімн України виконав популярний співак DZIDZIO (Михайло Хома). Хвилююче виконання гімну обговорювали не менше, ніж саму перемогу команди Шевченка, і відразу ж охрестили фартовим.

Гімн України у виконанні DZIDZIO Відео: телеканал "Україна"