Гравець "Шахтаря" вартістю 100 мільйонів євро отримав травму

27 березня 2019, 13:12
Ложка дьогтю в переможному матчі "гірників": бразильський захисник Ісмаїлі пішов з поля через ушкодження

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Лідер чемпіонату України "Шахтар" заповнив паузу в національній першості, викликану іграми збірних, спарингом з донецьким "Олімпіком". Контрольний матч завершився розгромною перемогою "гірників" з рахунком 4: 0.

В кінці першого тайму рахунок у матчі відкрив Фернандо. Відразу після перерви другий м'яч у ворота "Олімпіка" забив Нем. Третій гол – в активі Тете, а завершив розгром Маркос Антоніо.

Однак в цьому переможному для чемпіона спарингу не обійшлося без ложки дьогтю. Захисник "Шахтаря" Ісмаїлі, в контракті якого прописана сума в 100 мільйонів євро відступних, отримав травму і не зміг дограти матч. Замість бразильського захисника на поле вийшов Сіпріано. Наскільки серйозна травма Ісмаїлі, стане відомо пізніше.

Як повідомлялося раніше, подивитися на гравця за 100 млн євро в Україну приїжджали скаути "Манчестер Юнайтед".

Також повідомлялося, що в Італії екстрено госпіталізували головну зірку чемпіонату України 2000-х – бразильця Франселіно Матузалема. Інформація про нинішній стан 38-річного півзахисника, який минулого року завершив свою спортивну кар'єру, не розголошується.