Гравець збірної США під час матчу познущався над низьким ростом суперника

12 вересня 2018, 15:05
Інцидент стався в товариському матчі національних команд

Метт вказує на низький зріст Дієго. Фото: AFP

Під час товариського матчу між збірними США і Мексики (1:0) у захисника американців Метта Міазги стався конфлікт з молодим нападаючим команди суперника Дієго Лайнесом.

Під час словесної перепалки з 18-річним форвардом Міазга жестами вказав на низький зріст суперника. Зріст Міазги становить 191 см, Лайнеса – 167 см.

За мексиканця заступилися партнери по команді. Через кілька хвилин після грубого фолу з поля був видалений нападаючий збірної Мексики Анхель Сальдівар.

23-річний Міазга належить "Челсі". Цього сезону він виступає на правах оренди за "Нант".

Раніше ми писали, що президент Ліберії Джордж Веа зіграв за національну збірну країни з футболу в товариському матчі з командою Нігерії. Зустріч відбулася в Монровії і завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей. 51-річний Веа провів на полі 78 хвилин.

А в Лізі націй збірна Іспанії познущалася над фіналістом ЧС-2018. На своєму полі іспанці розгромили команду Хорватії з рахунком – 6:0. Ще в першому таймі Сауль, Ансенсіо і автогол Калинича встановили розгромний рахунок, а після перерви Родріго, Рамос і Іско довели рахунок до катастрофічного.