Гравець "Ліверпуля" будує в рідному селі школу за 250 тисяч євро

29 липня 2019, 16:29
Раніше сенегалець Садіо Мане побудував на батьківщині лікарню

/ Фото: Twitter

Футболіст "Ліверпуля" Садіо Мане відвідав будівництво школи в рідному селі в Сенегалі. Як повідомляє The Sun, 27-річний спортсмен вкладе в будівництво 250 тисяч фунтів. Раніше він вже побудував в рідному селі Бамбаев лікарню. Також повідомляється, що Мане фінансово допомагає сім'ям в рідному селі – він платить окремим жителям села за 70 фунтів і надає безкоштовну футбольну атрибутику для місцевих дітей.

Нагадаємо, на Кубку африканських націй, що завершився нещодавно, збірна Сенегалу з Мане в складі завоювала срібні медалі, поступившись у фіналі Алжиру.

До речі, цього сезону Садіо Мане з "Ліверпулем" виграв Лігу чемпіонів, у фіналі був переможений "Тоттенхем":

Раніше повідомлялося, що ветерану "Ліверпуля" довелося ночувати з бездомними, щоб потрапити на фінал Ліги чемпіонів. "О другій годині ночі я був у Барселоні, мені потрібно було дочекатися п'ятої години ранку – тоді їхав потяг до Мадрида. Довелося чекати відкриття вокзалу разом з цілою купою бродяг. Я ночував кілька годин на підлозі в оточенні бездомних. Ось наскільки мені важливо було підтримати свій клуб", – розповів Джон Барнс.