Ібрагімович не допоміг "Мілану" перемогти "Сампдорію", а "Болонья" врятувалася шедевральним голом

6 січня 2020, 19:02
Шведський форвард дебютував за "Мілан" в сезоні 2019/20 в безгольовому матчі на "Сан-Сіро"

Ібрагімович не забив "Сампдорії" за 35 хвилин у грі / Фото: Reuters

У 18-му турі чемпіонату Італії з футболу зіграли вже вісім матчів: по чотири в неділю і понеділок. Цікаво, що сьогодні два поєдинки завершилися нічиїми, а ще в двох фаворити розгромили гостей. Як ми писали, голи Роналду з хвостиком в матчі з "Кальярі" вивели "Ювентус" в лідери чемпіонату Італії.

Появи ще одного харизматичного футболіста чекали у зустрічі "Мілана" з "Сампдорією". 38-річний шведський нападник Златан Ібрагімович вийшов на поле стадіону "Сан-Сіро" на заміну на 55-й хвилині замість Кшиштофа Пентекоста.

Читайте, як "Аталанта" з Малиновським розгромила "Парму".

Однак стати месією Златану не вдалося: гра завершилася без голів – 0:0. Дивіться, як колись грізний "Мілан" не зумів вдома переграти 16-ту команду Серії А і залишився на 12-й позиції турнірної таблиці.

Нічиєю розійшлися і в першому матчі понеділка, в якому "Болонья" приймала "Фіорентину", але з голами – 1:1. Гості з Флоренції вийшли вперед на 27-й хвилині після успішних дій Марко Бенассі.

Господарі до останніх хвилин йшли вперед і досягли свого на четвертій (!) доданій хвилині. Гарний удар лівою ногою зі штрафного вдався Ріккардо Орсоліні. Радості підопічних Синиши Михайловича не було меж.

Нині "Болонья" перебуває на 10-му місці чемпіонату Італії, а "Фіалки" – на 14-му. До вашої уваги – огляд всього матчу.