Ібрагімович і Погба повернулися на поле, "Манчестер Юнайтед" розгромив "Ньюкасл"

18 листопада 2017, 21:29
Погба відсвяткував повернення після травми забитим м'ячем

Златан Ібрагімович. Фото AFP

" Манчестер Юнайтед " в 12 – му турі чемпіонату Англії обіграв на своєму полі " Ньюкасл " – 4 : 1 , але головним у поєдинку стала не сама перемога , а інші події .

Вперше з квітня на поле вийшов шведський нападник Златан Ібрагімович . 36 – річний футболіст травмувався в матчі Ліги Європи проти " Андерлехта" отримав серйозну травму коліна. Влітку у нього завершився контракт з " МЮ " , але перед завершенням трансферного вікна Моурінью знову підписав забивного ветерана .

Також після тривалої перерви зігравраніше найдорожчий футболіст у світі Поль Погба. У поточному сезоні француз встиг провести шість матчів після чого отримав серйозну травму . З вересня " червоні дияволи " змушені були грати без свого лідера . Сьогодні Погба відзначив повернення на поле забитим м'ячем .
Нарешті , основний нападник " МЮ " Ромелу Лукаку перервав свою семіматчевую суху серію . Сьогоднішній гол став для бельгійця 12 в поточному сезоні .

"Манчестер Юнайтед" – "Ньюкасл" – 4:1
Голи: Мартіаль (37), Смоллінг (45), Погба (54), Лукаку (70) – Гейл (14)

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Смоллінг, Лінделеф, Валенсія, Янг, Мата (Еррера, 83), Матіч, Погба (Феллайні, 70), Мартіаль (Ібрагімович, 77), Рашфорд, Лукаку.

"Ньюкасл": Елліот, Кларк, Манкільо, Йедлін, Лежен, Рітчі (Ааронс, 66), Хейден, Шелві, Мерфі, Гейл (Диаме, 77), Хоселу (Мітровіч, 71).

Попередження: Хейден (12), Смоллінг (67).

Також в рамках туру в північно – лондонському дербі"Арсенал" всуху обіграв "Тоттенхем" (2:0). Перемогу команді Арсена Венгера принесли точні удари Шкодрана Мустафі і Алексіса Санчеса .

А "Манчестер Сіті" обіграв "Лестер" (2:0) на виїзді завдяки голам Жезуса і де Брюйне . Українець Зінченко в заявку на матч не потрапив .