І VAR не допомагала домовитися: в чемпіонаті Росії переграли 19 хвилин через суперечки про пенальті

3 липня 2020, 09:46
Арбітри майже 10 хвилин дивилися повтори

Гравець "Ростова" Івелін Попов реалізував пенальті / Фото: Офіційний сайт ФК "Ростов"

У матчі чемпіонаті Росії "Ростов" – "Краснодар" переграли 19 хвилин часу через те, що головний суддя зустрічі ніяк не міг вирішити – призначати йому пенальті чи ні. Раніше ми повідомляли, що український гравець просить профспілку футболістів допомогти вибити борги з російського клубу.

Цей поєдинок у Ростові виявився найтривалішим в історії російських чемпіонатів. Команди за сумою двох таймів провели на полі загалом 111 хвилин та 15 секунд. Все через те, що на 94-й хвилині матчу за рахунку 1:0 на користь "Краснодара" судді майже 10 хвилин дивилися повтори. Визначивши за допомогою системи VAR, що пенальті за гру рукою футболіста гостей треба ставити, арбітри почали дивитися, а чи не було перед пенальті офсайду.

У підсумку, коли футболіст "Ростова" реалізував 11-метровий, а рефері Віталій Мєшков свиснув про закінчення матчу (1:1), на моніторі горіли цифри – 109,13. Тобто в другому таймі після закінчення основного часу минуло ще 19 з гаком хвилин, перш ніж зустріч закінчилася.

"Краснодар" набрав 45 очок і посідає третє місце в турнірній таблиці російської Прем'єр-Ліги, на три очки відстаючи від московського "Локомотива". "Ростов" з 42 балами – на четвертому місці. Ми також писали, що коронавірус косить російські клуби. Слідом за "Локомотивом", "Динамо", "Ростовом" і "Уфою" COVID-19 дістався до "Оренбурга".