І хто тут чемпіон? "Манчестер Сіті" за всіма статтями розкатав "Ліверпуль" у Прем'єр-лізі

3 липня 2020, 00:11
Український захисник "городян" Олександр Зінченко на полі не з'явився

"Манчестер Сіті" - "Ліверпуль" / Фото: Reuters

У четвер пізно ввечері завершився 32-й тур англійської Прем'єр-ліги, який тривав шість днів. В останньому поєдинку зустрілися чемпіони двох останніх років. Наш сайт вів онлайн "Манчестер Сіті" – "Ліверпуль".

Перед стартовим свистком господарі влаштували хлопцям Юргена Клоппа чемпіонський коридор: гості вийшли на поле під аплодисменти суперника.

В матчі ж гострої боротьби не вийшло: "МанСіті" розбив суперника в пух і прах. Причому все вирішилося ще в першому таймі. На 24-й хвилині захисник гостей Джо Гомес завалив Рахіма Стерлінга у штрафній "Ліверпуля" – Кевін де Брюйне чітко реалізував 11-метровий. А потім Стерлінг ще раз познущався над Гомесом, направивши м'яч у сітку йому між ніг – 2:0. Аліссон був безсилий. А на останній хвилині першого тайму 20-річний Філ Фоден (на фото), який взявся справно забивати після жорсткого карантину, засвітив на табло 3:0.

В середині другого тайму ще одна контратака підопічних Пепа Гвардіоли досягла мети – 4:0. Стерлінг пробивав в порожній кут, а Алекс Окслейд-Чемберлен у спробі врятувати ворота переправив м'яч в сітку – автогол півзахисника. На останній хвилині рефері за допомогою VAR скасував гол Ріяда Мареза, оскільки трохи раніше м'яч торкнувся руки Фодена.

"МанСіті" твердо йде другим і відривається від "Лестера". Дізнавайтеся всі результати 32-го туру чемпіонату Англії.

Дивіться, як "Манчестер Сіті" обіграв "Реал" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів