Найгірший матч в історії України. Резервний склад Шевченка пропустив сім м'ячів від чемпіонів світу

8 жовтня 2020, 00:00
Наша команда зіткнулася з серйозними кадровими проблемами перед матчем з Францією

Збірна України зазнала найгучнішого фіаско в своїй історії. Підопічні Андрія Шевченка з рахунком 1:7 поступилися чемпіонам світу команді Франції. Заспокоює лише те, що це був товариський матч, а також надія, що тренерський штаб винесе з цієї поразки необхідні висновки. Все ж для нас головне – підготовка до Євро-2020. Ми вели онлайн матчу Франція – Україна з докладним описом всіх ключових моментів.

Відео голів та огляд матчу Франція – Україна

Через великі кадрові проблеми Шевченко випустив на поле чотирьох дебютантів – Іллю Забарного, Георгія Бущана, Юхима Коноплю та Олександра Зубкова. До того ж, на вістря атаки був відправлений Андрій Ярмоленко, а праворуч грав Руслан Маліновський. Шевченко настільки заплутав своєю стартовою схемою, що його не зрозуміли навіть у пресслужбі національної команди, намалювавши схему з Шапаренком в центрі нападу.

Вісімнадцятирічний Забарний став другим наймолодшим дебютантом збірної України

Однак французи досить швидко розкусили нашу команду і вже на 10-й хвилині зустрічі сімнадцятирічний Едуарду Камавінга забив дебютний гол у складі своєї збірної. Протягом наступних 24 хвилин Олів'є Жиру оформив дубль, відзначивши свій 100-й матч у складі національної команди, а підбив підсумок під невдалим першим таймом автогол у виконанні Миколенка після кутового.

У перерві у Шевченка відбулася відверта розмова зі своїми підопічними, що на деякий час завело нашу команду. На початку другого тайму українці навіть зуміли відіграти один м'яч після красивого удару Віктора Циганкова і були близькі до ще одного голу, але після пострілу Олександра Зубкова французів врятувала штанга.

Юхим Конопля став першим чемпіоном світу у складі збірної України

Після цього французи швидко прибрали гру до своїх ніг і, граючи, забили в наші ворота п'ятий м'яч – відзначився Корентен Толіссо. В інший час чемпіони світу повністю контролювали хід гри, а в деяких моментах робили з наших гравців відвертих аматорів. У кінцівці зустрічі французи добили нашу командами м'ячами Мбаппе і Грізманна, довівши рахунок до 1:7. Це найбільша поразка в історії нашої національної збірної.