Найгірший клуб УПЛ без тренера обіграв "Ворсклу", відбивши пенальті на 99-й хвилині. Здуріти можна!

1 листопада 2020, 19:33
Аутсайдер чемпіонату України ФК "Львів" здобув сенсаційну перемогу. Дивіться, як це було

ФК "Львів"

Безнадійний аутсайдер футбольного чемпіонату України"Львів" здобув свою першу перемогу в сезоні, вдома сенсаційно обігравши одного з лідерів "Ворсклу" 1:0! Неймовірні три очки львів'янам приніс 21-річний воротар Орест Костик, який на 99-й хвилині відбив пенальті у виконанні малійського полтавця Ібрагіма Кане!

Дивіться, як воротар "Львова" відбив пенальті "Ворскли"

Це найвулканічніша розв'язка в нинішній Прем'єр-лізі України. Суддя остаточно призначив 11-метровий за гру рукою у штрафному майданчику "Львова" лише після перегляду VAR. Це були останні секунди матчу. І, здавалося, львів'яни вже змирилися, що перемоги їм не бачити. Але в ефектному стрибку Костик відбив удар Кане, і всі гравці команди господарів накинулися з обіймами на свого голкіпера-героя.

Відео переможного гола "Львова"

Особливої значущості цій перемозі "Львова" додають ще два факти

• До цього матчу "Ворскла" в нинішньому чемпіонаті ще не програвала. Її не зміг обіграти навіть "Шахтар" (1:1), а "Львів – зміг.
  • "Львів" проводив матч із "Ворсклою" навіть без повноцінного головного тренера. Після відставки грузина Георгія Цецадзе, екскоуч дубля Віталій Шумський керував сьогодні львів'янами в статусі всього лише виконувача обов'язків.

ФК "Львів" – "Ворскла" – 1:0
Гол: Нич, 27
На 99-й хвилині Кане ("Ворскла") не реалізував пенальті.
ФК "Львів": Костик – Махмутович, Сабіно, Міхоубі – Грисьо (Ю. Кравчук, 79), Айнсалу (Якимець, 70), Шина, Клименчук – Чиряк (Ернест, 69), Казлаускас (Кошман, 90+1) – Нич
"Ворскла": Різник – Яворський, Чеснаков, Якубу – Пердута, Челядін (Щербак, 46), Скляр, Ребенок (Д. Кравчук, 72) – Степанюк (Васін, 81), Кане – Кулач (Пешич, 23)
Попередження: Нич, Грисьо, Махмутович, Сабіно, Міхоубі – Кулач, Щербак, Кане

Додамо, що, сенсаційно обігравши "Ворсклу" 1:0, "Львів" зробив подарунок президентові свого клубу Богдану Копитку, якому 1 листопада виповнилося 56 років.