Господарі Відкритого кубка Донбасу-2020 вирвали перемогу у "Барса" завдяки шикарній шайбі: відео

27 серпня 2020, 12:19
ХК "Донбас" лише в овертаймі зломив опір білоцерківського клубу: дивіться, як це було

Ілля Коренчук

На льоду арени "Альтаїр" в Дружківці пройшов другий день престижного хокейного турніру – Відкритого кубка Донбасу-2020. "Кременчук" поступився херсонському "Дніпру" 2:4, а "Донбас" в овертаймі вирвав перемогу у білоцерківського "Білого Барса" з рахунком 4:3.

Окрасою матчу ХК "Донбас" – "Білий Барс" стала переможна шайба на 65-й хвилині зустрічі у виконанні одного з найбільш результативних форвардів донеччан Іллі Коренчука. Нападаючий зловив відмінний пас від Микити Буценка, обійшов двох супротивників, перевів шайбу на п'ятак і обманним маневром спрямував її точно у ворота Кирила Кучера.

Таким чином "Донбас" з 5 набраними очками лідирує в турнірній таблиці, "Дніпро" і "Кременчук" набрали по 3 залікові бали і розташувалися на другому і третьому рядках відповідно, а "Білий Барс" з 1 пунктом займає четверту позицію.

У четвер, 27 серпня, проходять заключні поєдинки Відкритого кубка Донбасу-2020. "Дніпро" о 15:00 зустрічається з "Білим Барсом", а "Донбас" о 19:00 – з "Кременчуком".