"Хотіли довести випадковість поразки" Шахтарю ": тренер" Динамо "- про перемогу над" Олександрією "

7 червня 2020, 20:55
Олексій Михайличенко залишився задоволений діями своїх підопічних

Олексій Михайличенко / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У неділю закінчується 25-й тур чемпіонату України з футболу. Сьогодні в центральному матчі дня "Динамо" обіграло "Олександрію" в матчі з трьома пенальті й вилученням. Підопічні Володимира Шарана поступилися в першому таймі 1:2, але в меншості пропустили ще тричі.

Після матчу головний тренер "Динамо" Олексій Михайличенко поділився своїми враженнями:

"Футбол, який ми показали в перші хвилини, був досить хорошим. Але, знаючи "Олександрію" як команду з характером, ми прекрасно розуміли, що не можна їй давати шанс повернутися в гру. Але, на жаль, дали. Потім була гостра гра з обох боків. У другому таймі ми намагалися грати гостріше – напевно, це і привело до вилучення, після якого трохи стало легше.

Не маючи багато ігрової практики, за такої спеки, в меншості "Олександрії" було важко протистояти "Динамо". Радий, що ми не зупинилися, продовжували грати на перемогу, а не утримувати рахунок. Створили достатню кількість моментів, а найголовніше – і реалізували їх.

Настрій після матчу з "Шахтарем" був таким, що потрібно... доводити собі, вболівальникам, президенту, що це було непорозуміння, показувати свою гру і рухатися далі. Ніхто в спорті не застрахований від поразок. Але їх потрібно сприймати нормально. Потрібно пропустити їх через себе і зробити висновки".