Хосеп Гвардіола завоював 26-й трофей у кар'єрі

12 травня 2019, 20:57
Тренер вигравав чемпіонати Англії, Іспанії та Німеччини

Гвардіола з трофеєм. Фото: AFP / Фото: AFP

"Манчестер Сіті" оформив чемпіонський титул у Прем'єр-лізі, здобувши перемогу в сьогоднішньому матчі з "Брайтоном" з рахунком – 4: 1.

Це чемпіонство стало другим поспіль для головного тренера "городян" Пепа Гвардіоли в Англії. Всього ж іспанський фахівець завоював вісім титулів чемпіона країни з трьома різними клубами. Раніше 48-річний наставник вигравав по три рази чемпіонат Іспанії і Німеччини з "Барселоною" і "Баварією", відповідно.

Всього ж для Гвардіоли цей трофей став 26-м у тренерській кар'єрі, що дозволило йому обійти за цим показником португальця Жозе Моурінью.

Гвардіола має шанс виграти ще один трофей у цьому сезоні. У суботу, 18 травня, "Манчестер Сіті" доведеться зустрітися з "Уотфордом" у фіналі Кубка Англії.

Раніше повідомлялося, що Валерій Лобановський увійшов до топ-3 найбільш титулованих тренерів світу. У нашого тренера – 30 трофеїв за кар'єру. Лідирує сер Алекс Фергюсон – 49.

Нагадаємо, Валерій Лобановський посів шосте місце в рейтингу найкращих тренерів в історії футболу, який склав французький журнал France Football.