Хорвати очолили групу відбору на Євро-2020 після перемоги над Уельсом

8 червня 2019, 18:26
Відкрити рахунок хорватам допоміг автогол гравця збірної Уельсу, а переможний м'яч забив Іван Перішич

/ Фото: Reuters

Фіналісти чемпіонату світу 2018 року хорвати в третьому турі відбіркового турніру на чемпіонат Європи 2020 року обіграли команду Уельсу. Поєдинок у суботу пройшов в містечку Осієк і завершився перемогою господарів поля з рахунком 2:1.

Матчі відбору на Євро-2020 8 червня: час початку і список трансляцій на ТБ

Господарі вийшли вперед на 16-й хвилині, коли м'яч у власні ворота забив валлійський захисник Джеймі Лоуренс.

На початку другого тайму хорвати закріпили перевагу завдяки точному удару Івана Перішича.

Гості зуміли відіграти один м'яч зусиллями Девіда Брукса на 77-й хвилині.

Хорватія – Уельс – 2:1 (1:0)
Голи: Лоуренс (16, автогол), Перішич (48) – Брукс (77)

5 АЗЕРБАЙДЖАН10011-20

Нагадаємо, збірна України розгромила Сербію з рахунком 5:0 у Львові. Це найбільша поразка балканської збірної в історії, а наша команда забила п'ять м'ячів вперше з 2009 року. Перемогу команді Андрія Шевченка принесли дублі Віктора Циганкова і Євгена Коноплянки, а Роман Яремчук забив свій дебютний гол у збірній.