Хорвати після перемоги над Росією на ЧС-2018: "Слава Україні!"

8 липня 2018, 09:08
Огнен Вукоєвич та Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу

Огнен Вукоєвич та Домагой Віда

Футболіст збірної Хорватії Домагой Віда , а також член делегації цієї команди на чемпіонаті світу з футболу Огнен Вукоєвич після перемоги над Росією в чвертьфіналі передали " привіт " Україні . У мережі з'явилося відео , на якому Вукоєвич присвячує перемогу Україні , а Домагой Віда кричить " Слава Україні ! " .

"Ця перемога за " Динамо " і за Україну ! Хорватія , вперед ! " , – сказав Огнен Вукоєвич.

Відзначимо , що Вукоєвич працює скаутом в київському клубі , а раніше грав в " Динамо " на позиції півзахисника .

"Слава Україні!", – прокричав Домагой Віда.

Віда забив гол у ворота збірної Росії в доданий час , а в серії пенальті впевнено реалізував свій удар .

Нагадаємо , що збірна Хорватії в чвертьфіналі чемпіонату світу 2018в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півфінал. Основний час матчу завершився з рахунком 1 : 1 , на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрій Крамаріча . У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс – гравця київського " Динамо " Домагоя Віди , але росіяни змогли відігратися – вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес . У серії пенальті хорвати були краще – 4 : 3 .

"Цей чемпіонат світу зовсім божевільний": колишній нападник збірної Англії Гарі Лінекер оцінив гол Дениса Черишева в ворота збірної Хорватії .