Хорвати обіграли турків і очолили "групу смерті" на Євро-2016

12 червня 2016, 17:58
Гол Луки Модріча в кінці першого тайму вирішив результат матчу Туреччина – Хорватія в групі D

Святкувати гол Луки Модріча вибіг фанат збірної Хорватії. Фото

У стартовому матчі " групи смерті " – квартету D – на Євро-2016 збірна Хорватії обіграла команду Туреччини . поєдинок пройшов у неділю на стадіоні " Парк де Пренс " у Парижі і завершився з рахунком 1 : 0 на користь команди Анте Чачіча .

Єдиний гол на 41 -й хвилині забив півзахисник " Реала " Лука Модріч , красиво зльоту пробив з дальньої дистанції:

Захисник збірної Хорватії Ведран Чорлука в першому таймі в зіткненні з турецьким футболістом розбив голову , але продовжив грати . Протягом матчу йому періодично змінювали пов'язку на голові :

Збірна Хорватії з трьома очками очолила групу . У понеділок в групі D відбудеться другий матч першого туру : Іспанія – Чехія .

ТуреччинаХорватія – 0:1 (0:1)
Голи: Модріч (41)
Жовті картки : Тосун ( 31 ) , Балта ( 48 ) , Шен ( 90 + 1 ) – Стрініч ( 80 )