Хорватські ватерполісти виграли чемпіонат світу

29 липня 2017, 23:25
У фіналі чемпіонату світу з водних видів спорту в Будапешті хорвати обіграли команду Угорщини

Хорватські ватерполісти виграли чемпіонат світу.

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Хорватські</span> <span>ватерполісти</span> <span>виграли</span> <span>чемпіонат</span> <span>світу</span><span>.</span

Ватерполісти збірної Хорватії обіграли команду Угорщини в фіналі чемпіонату світу з водних видів спорту , який проходить в Будапешті .

Зустріч в суботу завершилася з рахунком 8 : 6 ( 4 : 0 , 0 : 2 , 2 : 2 , 2 : 2 ) на користь хорватів .

Раніше в суботу " бронзу " турніру завоювали серби , які в матчі за третє місце обіграли команду Греції ( 11 : 8 ) .

Раніше сьогодні на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті шведка Сара Шестремобновила світовий рекорд в плаванні на 50 метрів кролем.