Хорватія на класі розбирається з Нігерією і очолює групу D

16 червня 2018, 23:59
Боротьба за вихід в плей-офф обіцяє бути дуже гарячою

Автор другого голу Лука Модріч. Фот

В рамках другого поєдинку квартету D першого туру групового раунду чемпіонату світу з футболу 2018 року відносини з'ясовували національні збірні Хорватії та Нігерії . Як і прогнозувалося , " шашкові " здобули перемогу , забивши по голу в кожному з таймів . Ми проводили онлайн матчу Хорватія – Нігеріяз похвилинною текстовою трансляцією , яскравими кадрами з матчу і статистикою поєдинку ЧС -2018 .

Перший тайм з великої кількості боротьби в середині поля . Збірна Нігерії цілком собі виглядала гідною до тих пір, поки на 33-й хвилині як грім серед ясного неба не пропустили гол . Нападник " Ювентуса " Маріо Манджукіч ударом головою замикав подачу з кутового і сфера рикошетом від Огенекаро Етебо залетіла в сітку воріт африканської команди .

З початком другої половини зустрічі нігерійці кинулися вперед , але підловити більш досвідчених і майстровитих підопічних Златко Даліча у них не вийшло . Вкрай надійно в обороні діяли " шашкові " , найбільше вони опікали головну зірку " суперорлов " гравця лондонського " Челсі " Віктора Мозеса . На 55 -й хвилині просто зобов'язаний був подвоювати перевагу в рахунку Анте Ребич , але його на останній межі підвела точність .

Хорвати грали із запасом і на екваторі другого тайму це особливо добре впадало в очі. Тому, хоч і з пенальті, а гол Луки Модріча на 71-й хвилині виглядав цілком логічно. До речі, заробив 11-метровий ніхто інший, як Маріо Манджукич, якому при подачі кутового "обійняв" Вільям Троост-Еконг. Під завісу матчу міг зробити рахунок розгромним вийшов на заміну Матео Ковачич, але сильно перемудрил і таким чином втратив чудову можливість.

Хорватія – Нігерія 2: 0

Голи: Етебо (автогол), 33, Модріч (пен.), 71.

Хорватія: Субашіч, Врсалько, Віда, Ловрен, Стрініч, Ракітіч, Модріч, Ребіч (Ковачіч, 78), Крамаріч (Брозовіч, 60), Перішіч, Манджукіч (Пьяца, 85).

Нігерія: Узохо, Абдуллахі, Балогун, Троост-Еконг, Ідову, Ндіді, Етебо, Мозес, Мікель (Нванкво, 88), Івобі (Муса, 62), Ігало (Іхеаначо, 73).

Попередження: Ракітіч, Брозовіч – Троост-Еконг.

Нагадаємо, що другий ігровий день чемпіонат світу-2018 завершився

фантастичною перестрілкою між збірними Португалії в Іспанії, в якій була зафіксована нічия 3 : 3 .