Хорватія та Італія зіграли внічию у відборі на Євро-2016

12 червня 2015, 23:56
Хорвати не забили пенальті, Срна отримав червону картку

Буффон взяв пенальті. фото AFP

У шостому турі відбіркового турніру Євро-2016 зустрілися фаворити групи Н Хорватія та Італія. Через буйства фанів, хорвати змушені були приймати суперників при порожніх трибунах.

Початок зустрічі був багатим на події. Вже на шостій хвилині Асторі в своїй штрафній збив Срну. Однак Буффон відбив пенальті у виконанні Манджукіча.

На 10-й хвилині Ель-Шаараві після розрізаючої передачі увігнав м'яч у сітку, проте рефері помилково зафіксував офсайд. Поки італійці сперечалися з боковим арбітром, хорвати організували швидку контратаку, з прострілом і точним ударом Манджукіча, офсайд якого судді не помітили.

Відігралися італійці на 36-й хвилині. І знову в центрі уваги був Манджукіч, який зіграв рукою у власному штрафному. Кадрева точно пробив з 11 метрів.

Другий тайм був не менш цікавим, але безгольовим. Варто лише зазначити, що в кінцівці другу жовту отримав Срна і достроково залишив поле. Нічия – 1:1.

Інші результати: Мальта – Болгарія – 0:1, Норвегія – Азербайдан – 0:0.