Хорватія і Франція відтворили фінал чемпіонату світу-2018 в Парижі

8 вересня 2020, 23:40
Переможцями з перестрілки знову вийшли підопічні Дідьє Дешама

Дайо Упамекано і Іван Перішич / Фото: Reuters

Однозначно не нудний матч подарували телеглядачам у другому турі Ліги націй збірні Франції та Хорватії. У Парижі на "Стад де Франс" у воротах команд побувало одразу шість м'ячів, але більш результативними виявилися чемпіони світу – 4:2. З протистояння Франції і Хорватії в фіналі мундіалю-2018 пройшло два роки, але розстановка сил в цій парі виявилася такою ж, як і рахунок.

Незважаючи на підсумковий результат в Парижі, дебют зустрічі пройшов під диктовку "картатих", і вони заслужено відкрили рахунок вже на 17-й хвилині. Після навісу з кутового м'яч завис над штрафним майданчиком, його підхопив Деян Ловрен, розвернувся і з лівої пробив у дальній кут.

Франція зрівняла рахунок вже під кінець першої половини. На 43-й хвилині господарі провели красиву комбінацію, яку точним ударом завершив Антуан Грізманн.

Не встигли хорвати відійти від попереднього голу, як "ле бле" вже вели в рахунку. На першій компенсованій хвилині Антоні Марсьяль відгукнувся на простріл від Бен Йеддера, м'яч після його удару влучив у штангу, зрикошетив від спини голкіпера і влетів в сітку, В результаті автогол записали на Домініка Ліваковіча.

Дебют другої половини знову залишився за Хорватією і на 50-й хвилині гості забили другий гол в матчі! Йосип Брекало отримав м'яч з глибини, увійшов в штрафну, поборовся з трьома захисниками і в падінні проштовхнув снаряд повз Льоріса. Але це був ще далеко не кінець! На 65-й хвилині Франція знову вийшла вперед. Дайо Упамекано виграв верхову боротьбу після навісу з кутового і розстріляв голкіпера Хорватії – 3:2.

А крапку у цій емоційній битві поставив Олів'є Жиру – на 77-й хвилині він реалізував пенальті, призначений за гру рукою Марцело Брозовича. Французький форвард пробив в лівий від себе кут, а воротар стрибнув у правий.

Після цього поєдинку Франція набрала шість очок за два тури і разом з Португалією очолює третій квартет. У Хорватії поки нуль балів, але вона може виправити це в наступному матчі зі Швецією.