Хокеїстові, який втратив свідомість під час матчу, вживили спеціальний прилад для серця

15 лютого 2020, 10:01
Знаменитий хокеїст переніс серцевий напад під час матчу "Анахайм" – "Сент-Луїс"

Джей Боумістер / Фото: Getty Images

Захисник клубу НХЛ "Сент-Луїс Блюз" Джей Боумістер, який під час матчу з "Анахайм Дакс" був госпіталізований з серцевим нападом, переніс процедуру імплантації кардіовертера-дефібрилятора. Повідомляється, що даний прилад призначений для нормалізації ритму серця.

Подробиці про стан 36-річного хокеїста стануть відомі на початку наступного тижня. Нагадаємо, що під час матчу Боумістер, перебуваючи на лавці запасних, впав і втратив свідомість. Потім він був доправлений до лікарні, де йому діагностували серцевий напад.

12 лютого зустріч "Анахайм" – "Сент-Луїс" була перервана в першому періоді за рахунку 1:1. Гра перенесена на пізніший термін.

Боумістер провів 1240 матчів в регулярних чемпіонатах НХЛ і набрав 424 (88 + 336) очки. Він є володарем Кубка Стенлі. Виступаючи за збірну Канади, Боумістер виборов золоту медаль на Олімпійських іграх 2014 року. Також захисник по двічі вигравав чемпіонат світу (2003, 2004) і Кубок світу (2004, 2016).