Хокеїстки з Росії стали авторами сенсації на Олімпіаді-2018

17 лютого 2018, 09:47
Посівши останнє місце в групі, команда ОАР в результаті пробилася в півфінал

Жіночий хокей, Росія - Швейцарія

Жіноча команда ОАР з хокею завдала поразки команді Швейцарії і пробилася в півфінал Ігор в Пхенчхані, створивши сенсацію на олімпійському турнірі.

Чвертьфінальна зустріч, що відбулася в суботу, завершилася з рахунком 6: 2 (1: 0, 2: 2, 3: 0) на користь росіянок, в складі яких шайби закинули Анна Шохіна (8-а і 54-а хвилини), Вікторія Кулішова (34), Ліана Ганеєва (39), Олена Дергачова (48) і Ольга Сосіна (60), у швейцарської команди відзначилися Аліна Мюллер (21) і Лара Шталдер (32).

На груповому етапі команда ОАР розгромно програла всі три поєдинки, поступившись командам Канади (0: 5), США (0: 5) і Фінляндії (1: 5). Як остання команда групи А, команда ОАР в чвертьфіналі зустрілася з переможцями групи В Швейцарією.

У півфіналі суперником команди ОАР буде збірна Канади – фаворит Олімпіади нарівні зі збірною США.

Раніше кращим результатом росіянок на Олімпійських іграх було п'яте місце в 2002 році.

Раніше в суботу в чоловічому турнірі
чеські хокеїсти обіграли Канаду по буллітах.

Нагадаємо , що з 14 по 25 лютого на Олімпіаді -2018 в Пхенчхані проходить чоловічий хокейний турнір . Зірки українського хокею кожен день коментують для нас зіграні поєдинки і дають прогнози на матчі наступного дня .

Зазначимо, що повний розклад у всіх видах спорту на всі дні Олімпіади-2018 доступний на нашому сайті . Вибравши перетин дня і виду спорту , клікніть і отримаєте час початку подій .