ХК "Донбас" закинув "Витязю" сім шайб у чемпіонаті України

15 вересня 2016, 19:51
Донецький клуб здобув впевнену перемогу у другому турі

Фото ХК "Донбас"

В Українській хокейній лізі "Донбас" продовжує перемагати – слідом за "Дженералз" в першому турі (4:0), донеччани обіграли "Витязь" – у другому, набравши максимально можливі шість очок.

Комфортну перевагу в дві шайби гості забезпечили собі вже після першої 20-хвилинки. Спочатку Олег Шафаренко результативно завершив атаку за участю Кочеткова і Никифорова, а потім Єгор Єгоров відгукнувся на передачу Рамазанова. За чотири хвилини до перерви ворота Царегородцева розкрив Володимир Оксененко, який реалізував чисельну більшість господарів. Однак на 20-й хвилині гідну відповідь і також в більшості знайшлася у Єгора Карпа.

У другому періоді гості продовжили атакувати і збільшили свою перевагу до чотирьох шайб – дубль оформив Єгоров, а до результативної передачі точний кидок додав Никифоров. Шосту шайбу в заключному відрізку в ворота харків'ян ефектно закинув Артем Бондарєв, який з близької відстані залишив не при справах Напненко. А крапку в матчі за 3 хвилини до кінця поставив Віктор Захаров, якому асистував тандем Бондарєв-Петрухно.

Трохи підсолодити "Витязю" гіркоту від поразки вдалося Оксененко, який до шайбі в першому періоді в більшості додав до свого активу результативну контратаку на 52-й хвилині в меншості.

Справедливості заради відзначимо, що рахунок міг бути і більшим, проте в першому періоді арбітр не зарахував чисту закинуту шайбу у виконанні донеччан. Також один гол "донбасівців" через зсув воріт було скасовано і в другому періоді.

"Витязь" Харків – "Донбас" Донецьк – 2:7 (1:3, 0:2, 1:2)

Шайби: 0:1 Шафаренко (Кочетков, Никифоров), 9:24, 0:2 Єгоров (Рамазанов), 14:14 1:2 Оксененко (Лисак, Сальников), 16:00-бол, 1:3 Нікіфоров (Короп, Шафаренко) 19:22-бол, 1:4 Єгоров (Большаков, Таран), 29:23, 1:5 Никифоров (Побєдоносцев, Кочетков), 34:49, 1:6 Бондарєв (Захаров, Горище), 41:47 , 2:6 Оксененко, 51:20-мен, 2:7 Захаров (Бондарєв, Петрухно), 56:27.