ХК "Донбас" закинув у ворота "Білого Барса" дев'ять шайб

20 листопада 2015, 21:30
Білоцерківці перервали суху серію донецького клубу

Фото ХК "Донбас"

У Білій Церкві відбувся перший матч восьмого туру чемпіонату України між місцевим "Білим Барсом" і донецьким "Донбасом".

Молода команда Костянтина Буценка показала хороший рівень хокею при своїх уболівальниках, гідно виглядаючи на тлі явного фаворита. Не збентежив "барсів" і швидкий гол Сергія Бабинця, який був забитий на 9-й секунді матчу, – рекорд чемпіонату. У першому періоді "Донбас" відзначився ще двічі: дубль оформив Сергій Бабинець, для якого ця шайба стала 20-ю в поточному сезоні, а також ворота Сергія Люльчука вразив Євген Никифоров.

У другому періоді "Донбас" продовжив володіти ініціативою, однак команда з Білої Церкви надійно грала в обороні, в тому числі витримуючи гру в меншості. Лише під кінець періоду підопічні Анатолія Степанищева змогли розвинути свою перевагу завдяки шайбам Євгена Никифорова і Віктора Захарова.

Протягом всього матчу була робота і в голкіпера донеччан Євгена Царегородцева. Якщо у двох перших періодах 32-річний страж воріт відстояв на нуль, то в заключній 20-хвилинці Ілля Генералів зміг перервати суху серію "Донбасу", яка тривала останні 4 матчі.
"Білий Барс" – "Донбас" – 1: 9 (0: 3, 0: 2, 1: 4)

Голи: 0: 1 Бабинець (Буценко, Захаров), 00:09, 0: 2 Бабинець (Буценко), 6:58, 0: 3 Никифоров (Кузьмик), 12:50, 0: 4 Никифоров (Чердак, Скрипець), 35:52, 0: 5 Захаров (Буценко, Бабинець), 38:09, 1: 5 Генералов (Лєсніков, Найдьонов), 42:43, 1: 6 Бабинець (Захаров, Ігнатенко), 44:02, 1: 7 Ігнатенко (Буценко, Толстушко), 46: 24-бол, 1: 8 Захаров (Буценко, Бабинець), 48:45, 1: 9 Ромащенко (Кузьмик), 54: 06-мен.

Нагадаємо, що завтрашній матч між "Білим Барсом" і "Донбасом" відбудеться о 13:00.