ХК "Донбас" закинув десять шайб "Білому Барсу"

27 серпня 2016, 19:34
Донецький клуб впевнено виграв матч Donbass Open Cup 2016

Фото ХК "Донбас"

Відбувся другий матч четвертого ігрового дня передсезонного турніру Donbass Open Cup 2016, в якому "Донбас" зустрічався з "Білим Барсом".

На гру з молодою командою Костянтина Буценка Анатолій Степанищев вирішив не ставити досвідчених нападників – Дениса Кочеткова, Артема Бондарева та Олега Шафаренка, зате глядачі побачили в ділі Сергія Бабинця, який відновився після травми, а місце у воротах зайняв молодий Богдан Дьяченко.

У першому періоді команди вирішили зіграти у відкритий хокей, результатом якого стала видовищна, але досить несподівана нічия – 2: 2. Відзначимо, що "Донбас" двічі реалізував більшість, а "барси" раз відзначилися при грі 4х4 і один раз також при 5х4.

У решті двох періодах матчу "Донбас" таких вольностей вже собі не дозволяв, закинувши супернику вісім шайб.

Білий Барс – Донбас – 2:10 (2: 2, 0: 3, 0: 5)

Шайби: 0: 1 Большаков (Побєдоносцев, Єгоров), 04: 40-бол, 1: 1 Дворецький (Разумов), 07: 20-4х4, 1: 2 Гаврик (Толстушко, Горище), 13: 51-бол, 2: 2 Дворецький (А. Люльчук, Разумов), 17: 03-бол, 2: 3 Большаков (Єгоров, Горище), 23:30, 2: 4 Захаров (Толстушко, Побєдоносцев) 34:09, 2: 5 Ворона (Алексюк) , 39:15, 2: 6 Свищев (Кугут), 43:57, 2: 7 Большаков (Буценко, Бабинець), 49:12, 2: 8 Єгоров, 54: 13-бол, 2: 9 Захаров (Гаврик), 55:50, 2:10 Бабинець (Рамазанов), 57:55