ХК "Донбас" закинув 100 шайб у чемпіонаті України

4 листопада 2017, 18:14
Донецький клуб обіграв у гостях харківське "Динамо"

Перемога в Харкові. Фото ХК

Сьогодні на льоду арени "Салтівський лід" пройшов поєдинок чемпіонату України з хокею – харківське "Динамо" приймало донецький "Донбас".

Старт поєдинку вийшов насиченим – вже на 36-й секунді Олександр Костиков при грі в більшості відкрив рахунок в матчі. Правда, наступної шайби глядачам довелося чекати до середини періоду, коли Владислав Луговий здорово зіграв на п'ятаку проти Владислава Гурка і подвоїв рахунок. Втім, через чотири з половиною хвилини Ігор Худяков виявився спритнішим за всіх і направив шайбу в ворота повз Богдана Дяченка. На перерву команди пішли за рахунку 1: 3 – Вадим Мазур створив невеликий шедевр, пробивши кіпера "Динамо" з середньої дистанції.

Варто зазначити, що капітан харків'ян Володимир Чердак був видалений на третій хвилині поєдинку за гру високо піднятою ключкою, і отримав штраф до кінця гри і тим самим перервав свою рекордну результативну серію – до цього поєдинку Володимир набирав очки у всіх 14 матчах поточного регулярного чемпіонату, а також в трьох заключних матчах регулярки минулого сезону.

Другий період також був багатий на моменти біля воріт обох команд, проте відзначитися протягом двадцяти хвилин змогли тільки харків'яни – Олексій Сиротенко зміг пустити шайбу під рукою кіпера "Донбасу" і скоротити розрив у рахунку до однієї пропущеної шайби.

У двобічних випадах почався і третій період цієї зустрічі, проте на цей раз донеччани до своїх шансів підійшли набагато дбайливіше – Денис Мостовий і Антон Рубан вивели Микиту Новікова на ідеальну ударну позицію – у форварда "Донбасу" був відкритий кут воріт, який він і вразив, знову збільшивши розрив в рахунку до двох шайб. Саме цей гол став 100 закинутою шайбою донеччан в поточному сезоні Української хокейної ліги – донецький клуб першим перейшов ювілейну позначку.

Коли до кінця матчу залишалося менше п'яти хвилин, свій восьмий гол у сезоні забив Віталій Лялька, потужно пробивши по воротах Гурка. Більше забитих голів глядачі на "Салтівському льоду" не побачили – таким чином вражаюча переможна серія донеччан продовжилася вже до 16 матчів.

"Динамо" – "Донбас" – 2: 5 (1: 3, 1: 0, 0: 2)

Шайби: 0: 1 Костиков (Влад, Ігнатенко – більш.), 0:36, 0: 2 Луговий (Александров, Коренчук), 11:30, 1: 2 Худяков (Піддубний – більш.), 16:02 1: 3 Мазур (Рубан), 17:36, 2: 3 Сиротенко (більш.), 27:57, 2: 4 Новіков (Мостовий, Рубан), 43:09, 2: 5 Лялька (Захаров – більш.), 55: 59.