ХК "Донбас" вийшов на перше місце в чемпіонаті України

30 листопада 2016, 22:37
Донецький клуб на своєму льоду переграв "Кременчук"

Фото ХК "Донбас"

Реноме центрального матчу ігрового тижня зустріч "Донбасу" і "Кременчука" повністю виправдала. Без закинутих шайб команди залишили уболівальників тільки в першому періоді, після чого потрапили в ціль шість разів. А точніше кидав – "Донбас".

Причому, саме гості відкрили рахунок – відзначився Тимур Гриценко, який підставив ключку під кидок від синьої лінії Вариводи. Однак, як виявилося, пропущена шайба стала лише додатковою мотивацією для господарів. Протягом п'яти хвилин підопічні Анатолія Степанищева не тільки зрівняли рахунок, але й вийшли вперед. Першу і третю шайбу закинули кращі снайпери донеччан – торішній Микита Буценко і нинішній Євген Нікіфоров. А другий гол записав на свій рахунок MVP сезону-2015/16 Денис Кочетков.

Скоротити відставання до мінімуму "Кременчуку" вдалося на 34-й хвилині. Точний кидок вдався Севастьяну Карпенку, якому асистували Кіча та Ісаєнко.

Повернути собі перевагу в дві шайби "Донбас" зумів вже на старті третього періоду. Гарний сольний прохід вдався Віталію Ляльці, який проскочив по лівому борту, змістився в центр і з близької відстані технічно переграв дебютанта гостей Олега Петрова.

У час, що залишився, могли забити обидві команди, проте рахунок залишився незмінним – 4:2 і "Донбас" піднімається на першу сходинку турнірної таблиці.

"Донбас" – "Кременчук" – 4:2 (0:0, 3:2, 1:0).

Шайби: 0:1 Гриценко (Варивода, Коваленя), 24:51, 1:1 Буценко (Кугут, Лялька), 26:41-бол, 2:1 Кочетков (Шафаренко, Єгоров), 26:59, 3:1 Нікіфоров (Таран, Буценко), 31:49, 3:2 Карпенко (Кіча, Ісаєнко), 33:58, 4:2 Лялька (Нікіфоров, Буценко), 46:35.