ХК "Донбас" виграв шостий матч в чемпіонаті України

29 вересня 2017, 00:45
Донецький клуб на своєму льоду переграв "Білий Барс"

Матч в Дружківці. Фото ХК "Донбас"

На Льодовій арені "Альтаїр" відбувся заключний матч шостого туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги – донецький "Донбас" приймав "Білий Барс".

Обидві команди розпочали зустріч активно, проте "без воріт" – захисники кожен раз встигали відібрати шайбу до кидка. Перший гол стався в більшості – довгий розіграш гравців "Білого Барса" точним кидком завершив капітан команди Руслан Ромащенко. Донеччани змогли відігратися за п'ять хвилин до кінця періоду – Ярослав Свищев на п'ятаку проштовхнув ігровий снаряд повз Юрія Краснопільського. На перерву, втім, команди пішли за переваги гостей – Владислав Герцик здорово кинув від синьої лінії і знову вивів свою команду вперед.

Продовжилася яскрава атакуюча гра у виконанні обох команд і в другому періоді. Однак, на відміну від стартової двадцятихвилинки, змінити рахунок на табло нікому не вдалося.

Зате вдалося це зробити на самому початку заключного періоду – і знову в складі "Донбасу" відзначилися гравці третьої ланки: Андрій Григор'єв і Іван Савченко вивели на ворота Микиту Новікова, який в ближньому бою переграв голкіпера "Білого Барса", зрівнявши рахунок. А через чотири хвилини донеччани вперше в матчі вийшли вперед – Владислав Луговий перехопив невдалий пас противника, Ілля Коренчук завершив атаку – 3:2.

"Донбас" – Білий Барс "- 3:2 (1:2, 0:0, 2:0)

Турнірне становище: "Донбас" – 18, "Білий Барс" – 12, "Кременчук" – 9, "Динамо" – 6, "Галицькі Леви" – 6, "Вовки" – 0.