ХК "Донбас" виграв п'ятнадцятий матч поспіль у чемпіонаті України

1 листопада 2017, 22:58
Донецький клуб здобув вольову перемогу над "Галицькими Левами"

Фото ХК "Донбас"

У чемпіонаті України з хокею в Новояворівську місцеві "Галицькі Леви" приймали "Донбас".

Вже на першій хвилині "Леви" змогли відкрити рахунок у матчі зусиллями Миколи Дворника. Після пропущеного гола "Донбас" надовго закрив суперника в своїй зоні, проте підопічні Михайла Чіканцева грали вкрай зібрано, практично не дозволяючи донеччанам створювати по-справжньому небезпечні моменти. А коли стартовий період майже перевалив за середину, Михайло Чіканцев-молодший подвоїв перевагу своєї команди, замкнувши передачу Богдана Арабова.

Проте, донеччани практично відразу поквитатися одним голом: секундна розконцентрація біля своїх воріт коштувала "Левам" пропущеної шайби – Антон Рубан вивів Олександра Костикова на побачення з Іваном Александровим – Олександр впевнено реалізував цей шанс. У кінцівці ж двадцятихвилинки Олексій Ворона зрівняв рахунок, завершивши затяжну атаку донеччан кидком в порожні ворота. Варто відзначити також майстерню передачу на Олексія від Вадима Мазура.

У другому періоді блиснули обидва голкіпери – спочатку Богдан Дьяченко щитком парирував удар Дворника з мінімальної відстані, а ближче до середини періоду в схожій ситуації Іван Александров впорався з кидком Микити Коваленка. Надалі голкіпери ще кілька разів виручали свої команди, проте в середині періоду Богдан Дьяченко не зміг перешкодити шайбі влучити у ворота, і "Леви" знову вийшли вперед у матчі.

Однак на останню двадцятихвилинку команди вийшли в нерівних складах, чим та скористалася перша ланка донеччан – Віктор Захаров здорово накинув на п'ятак, де вдало підставив ключку Олександр Костиков, який оформив тим самим дубль у матчі. А через кілька хвилин та ж ланка повторно скористалася перевагою в одного гравця, вперше вийшовши вперед у матчі – Віталій Лялька скористався передачами Віктора Захарова і Дмитра Ігнатенка. А після цього Вадим Мазур і Олексій Ворона двічі організували взяття воріт для своїх партнерів – Микита Новіков та Ярослав Свищев зробили перевагу своєї команди відчутною. А фінальну крапку в матчі поставив Олександр Костиков, який оформив другий за три гри хет-трик і завершив розгром втомлених господарів у третьому періоді.

Таким чином донеччани оформляють п'ятнадцяту перемогу поспіль в чемпіонаті України.

"Галицькі Леви" – "Донбас" – 3: 7 (2: 2, 1: 0, 0: 5)

Шайби: 1: 0 Дворник (Генералов, Чобанян), 00:30, 2: 0 Чіканцев (Арабов, Муртіщев), 10:18, 2: 1 Костиков (Рубан), 12:22, 2: 2 Ворона (Мазур, Новиков ), 15:04, 3: 2 Черня (Дворник, Генералов – більш.), 31:53, 3: 3 Костиков (Захаров, Луговой – більш.), 40:25, 3: 4 Лялька (Захаров, Ігнатенко – больш .), 43:54, 3: 5 Новиков (Ворона, Мазур), 48:59, 3: 6 Свищев (Мазур, Ворона), 52:16, 3: 7 Костиков (Ігнатенко, Луговой – більш.), 54: 38.

Нагадаємо, що в жовтні "Донбас" брав участь в Континентальному кубку в Ризі. Українські хокеїсти виграли стартовий матч турніру, проте потім зазнали двох поразок поспіль і припинили боротьбу.

Відзначимо, що донецький "Донбас" – єдиний український клуб, якому підкорився Континентальний кубок IIHF.

Раніше ми писали, що збірна України в грудні проведе товариський матч з командою Казахстану. Цей поєдинок відбудеться в рамках підготовки нашої команди до чемпіонату світу з хокею в Дивізіоні I група B 2018 року.