ХК "Донбас" став переможцем турніру Donbass Open-2017

3 вересня 2017, 21:24
У вирішальному матчі донеччани обіграли клуб з Кременчука

Вирішальний матч. Фото ХК "Донбас"

Останній матч шостого розіграшу Відкритого кубка Донбасу, в якому "Донбас" зустрічався з "Кременчуком", повинен був вирішити, хто ж стане переможцем всього турніру.

Усвідомлюючи це, хокеїсти обох команд нервували, що вилилося у велику кількість браку. Націленість в першу чергу на збереження власних воріт вилилася в нулі на табло після першого періоду.

Не вдалося, втім, відзначитися командам і в другому періоді – захисники грали самовіддано і кидалися під шайби, а в тих випадках, коли воротарі все таки вступали в гру, Богдан Дяченко та Микита Петленко грали безпомилково.

Старт же третього періоду вийшов надихаючим для "Донбасу" – підопічні Сергія Вітера заробили вкидання, і перша ланка донеччан спрацювала як треба – Денис Мостовий і Олександр Влад вивели шайбу на п'ятак, де найспритнішим виявився Іван Савченко. А коли до кінця матчу залишалося менше 10 хвилин, Віктор Захаров викотився на Микиту Петленка в блискавичній контратаці і подвоїв перевагу своєї команди.

Фінальна сирена зафіксувала 2: 0 на табло "Альтаїр". Підсумок: хокейний клуб "Донбас" – переможець Donbass Open Cup-2017.

Кращими гравцями матчу в складі команд були визнані захисники – Владислав Грицких у "Кременчука", Олександр Александров у складі "Донбасу".