ХК "Донбас" з перемоги стартував у плей-офф УХЛ

9 березня 2017, 23:46
На своєму льоду донеччани обіграли "Кривбас"

Фото ХК "Донбас"

У Дружківці відбувся перший матч півфінальної серії УХЛ між "Донбасом" і "Кривбасом".

У першому періоді донеччани мали беззаперечну перевагу, однак так і не змогли втілити її в закинуті шайби. Особливо важко гостям довелося при грі в меншості, коли підопічні Сергія Вітера тривалий час не випускали суперника з його зони, бомбардуючи ворота Безхлібного.

Втім, "Кривбас" також провів кілька переконливих хвилин біля воріт господарів майданчика. Небезпечну більшість гостей нанівець звели гравці оборони на чолі з Богданом Дяченком.

Вирішальним став другий період, в якому "Донбас" піймав незібраного суперника на перших хвилинах, закинувши дві шайби. У середині 20-хвилинки гра трохи вирівнялася, і коли криворіжці думками були вже в роздягальні, донецька команда знову вистрелила дублем.

Третій період пройшов у рівній боротьбі, яка не подарувала вболівальникам "Альтаїра" нових голів. Підсумкова перемога 4:0 надала "Донбасу" психологічної впевненості перед наступною зустріччю, а також дозволила молодому Богдану Дяченку оформити перший шатаут у матчах плей-офф.

Донбас – Кривбас– 4:0 (0:0, 4:0, 0:0)

Шайби: 1:0 Благой (Нікіфоров, Яковлевс), 20:55, 2:0 Шафаренко (Петрухно, Благой), 23:01, 3:0 Нікіфоров (Шафаренко), 37:03, 4:0 Побєдоносцев (Бондарєв), 38:07