ХК "Донбас" розгромив "Дженералз" у битві лідерів чемпіонату України

9 січня 2016, 20:34
Донецький клуб одноосібно очолив турнірну таблицю

Фото ХК "Донбас"

У суботу 9 січня в Дружковку повернувся великий хокей . У рамках 13 -го туру чемпіонату України донецький " Донбас " приймав київських " Дженералз " . До очного протистояння команди підійшли з рівною кількістю балів – по 64 .

Старт матчу залишився за господарями льоду. Оглушені підтримкою трибун " Альтаїра " гості , мабуть, розгубилися під час рядової зміни , що призвело до результативного виходу Олександра Журуна та Іллі Докшіна на побаченні з Вадимом Селіверстовим . Після швидкого гола на третій хвилині матчу підопічні Анатолія Степанищева продемонстрували суперникові , як необхідно грати при нерівних складах , спочатку реалізувавши більшість , а потім і забивши в меншості. Втім, ще до першої перерви гостям вдалося розмочити рахунок , також реалізувавши більшість ( 5х3 ) .

У другому періоді "Донбас" знову засмутив суперника швидким голом, і знову автором шайби став Олександр Журун . Ця реалізована більшість відкрила рахунок пропущених шайб у звітному матчі для воротаря Едуарда Захарченка, який змінив свого столичного колегу по амплуа після того , як рахунок став 3 : 0 . На екваторі протистояння вдалося відзначитися і четвертій ланці донеччан : свою п'яту шайбу у поточному чемпіонаті закинув 18 -річний Ярослав Свищев . Київська команда у другому періоді мала 6 хвилин більшості, однак , холоднокровна гра Євгена Царегородцева не дозволила їм відзначитися , незважаючи навіть на відверті провокації від Андрія Татаренка на адресу тридцять третього номера донеччан.

Традицію забивати швидкі голи на старті періодів підхопив Денис Петрухно , заключна третина почалася саме з його точного пострілу від синьої лінії . А підсумувала розгром столичної команди красива комбінація в більшості Нікіфоров – Ігнатенко – Кузьмик , в якій останній видовищно розстріляв володіння Захарченка.

"Донбас" – "Дженералз" – 7:1 (3:1, 2:0, 2:0)
Шайби:1 : 0 Журун ( Чердак , Докшін ) , 2:38 , 2 : 0 Катрич ( Горбань, Докшін ) , 09 : 39 – бол, 3 : 0 Буценко ( Толстушко , Бабинець ) , 12 : 59 -мен , 3 : 1 Караульщук ( Кіча , Побєдоносцев ) , 13 : 29 -мен , 4 : 1 Журун ( Буценко , Бабинець ) , 22 : 52 – бол, 5 : 1 Свищев ( Куцевич , Ромащенко ) , 30:53 , 6 : 1 Петрухно ( Буценко , Бабинець ) , 42 : 09 – бол, 7 : 1 Кузьмик ( Нікіфоров , Ігнатенко ) , 57 : 50 -бол .