ХК "Донбас" програв французькому "Анже" в Континентальному кубку

18 листопада 2016, 21:43
Попереду у донецького клубу матч проти датської та британської команд

Фото ХК "Донбас"

У першому матчі третього раунду Континентального кубка "Донбас" мінімально поступився французькому "Анже".

З перших хвилин зустрічі донеччани нагадали опонентам, що є єдиними володарями Континентального кубка серед учасників групи D, не даючи супернику перепочити. І під завісу першого періоду справедливо відкрили рахунок у матчі.

По-справжньому напруженим видався другий період. "Анже" не тільки вдалося перехопити ініціативу, але і забити двічі.

Кінцівка ж другого відрізка пройшла за сценарієм першого – коли до перерви залишалося трохи менше 20 секунд, донеччани забили вдруге.

Вдруге вийти вперед "триколірним" пощастило в дебюті заключного відрізка. У своїй зоні оступився Безуглий, а Лессард, продемонструвавши свою техніку, реалізував тет-а-тет з Царегородцевим – 2:3.

Завтра "Донбас" зустрінеться з данським "Оденсе", а в неділю поміряється силами з "Ноттінгемом" з Великобританії.

"Донбас" Україна – "Анже" Франція– 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)

Шайби: 1:0 Шаманський (Безуглий, Рамазанов), 19:13, 1:1 Лакроікс (Габори), 30:27, 1:2 Фрекон (Габори, Бахан), 33:22, 2:2 Побєдоносцев, 39:44, 2:3 Лессард, 42:44.