ХК "Донбас" продовжив свою переможну серію до 11 матчів

14 жовтня 2017, 17:01
У ворота броварського клубу влетіло дев'ять шайб

"Вовки" пропустили дев'ять шайб

Сьогодні донецький "Донбас" в рамках Української хокейної ліги приймав "Вовків" з Броварів.

Донеччани відкрили рахунок в матчі вже на п'ятій хвилині – Владислав Луговий залишився один біля воріт Олега Хонін, і якщо з першим кидком кіпер броварчан ще впорався, то проти другого вже був безсилий. Після цього своє слово сказало третю ланку "Донбасу" – спочатку Микита Коваленко реалізував більшість, а потім допоміг двічі відзначитися Івану Савченку. Останню шайбу в першому періоді записав на свій рахунок Денис Мостовий, якому асистували Ярослав Свищев і Олексій Ворона.

У другому періоді голів було небагато – лише на 13 хвилині Ілля Коренчук після передачі Олександра Александрова реалізував більшість "Донбасу" і закинув першу шайбу в другій двадцятихвилинці. Чи не пішов без голу в другому періоді і Іван Савченко – головному снайперу донеччан знову асистував Микита Коваленко.

Досить довго не вдавалося донеччанам відзначитися і в третьому періоді – лише на 8 хвилині заключного відрізка зустрічі Олександр Влад втік в контратаку і потужним кидком вразив дальню "дев'ятку" воріт Олега Хоніна. Проте, в цій зустрічі "Вовки" не втекли без закинутої шайби – кращий снайпер команди Соломон Шапіро сквитав одну шайбу, однак останню шайбу закинули донеччани – Іван Савченко оформив покер з передачі Микити Коваленка і Юрія Шпака, встановивши тим самим остаточний рахунок зустрічі – 9: 1 на користь "Донбасу".

"Донбас" – "Вовки" – 9: 1 (5: 0, 2: 0, 2: 1)

Шайби: 1: 0 Луговий (Коренчук), 4:22, 2: 0 Коваленко (Ігнатенко – більш.), 9:49, 3: 0 Савченко (Коваленко), 12:11 4: 0 Савченко (Новіков, Коваленко) , 16:22, 5: 0 Мостовий (Свищев, Ворона), 18:09, 6: 0 Коренчук (Александров – більш.), 32:45, 7: 0 Савченко (Коваленко), 38:20, 8: 0 Влад (Жовнір), 47:40, 8: 1 Шапіро (Овчинні ков), 57:34, 9: 1 Савченко (Новіков, Шпак), 58:14.

Нагадаємо, що в цьому місяці "Донбас" помітно посилився. Спочатку донецький клуб підписав 20-річного Олександра Костикова з "Црвени Звєзди". А потім найрезультативніший захисник УХЛ повернувся в "Донбас". 23-річний Дмитро Ігнатенко підписав контракт в донеччанами.

Визначився в жовтні з клубом і легендарний чеський форвард Яромир Ягр . 45-річний хокеїст проведе сезон в НХЛ за "Калгарі".