ХК "Донбас" зазнав першої поразки в чемпіонаті України

21 вересня 2016, 21:56
У гостях донецький клуб програв ХК "Кременчуг"

Фото ХК "Донбас"

У Кременчуці відбувся центральний матч 4-го туру Української хокейної ліги між місцевим "Кременчуком" і донецьким "Донбасом".

Поєдинок повністю виправдав статус головної події ігрового туру. Команди з перших хвилин взяли високий темп, по черзі створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника.

Першими відкрили рахунок господарі, після кидка Коренчука шайба спочатку потрапила в штангу, а потім від спини Царегородцева залетіла у сітку воріт. "Донбас" зміг відігратися зусиллями Захарова, який першим розібрався в штовханині на "п'ятачку" "Кременчука", вразивши незахищений кут воріт Захарченка.

У заключному періоді Коваленя зміг закинути швидку шайбу, на яку "Донбас" так і не зумів відповісти. Таким чином, донеччани втратили перші очки в чемпіонаті.

Кременчуг – Донбас– 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 1:0 Коренчук (Кузьмик, Ігнатенко), 24:55, 1:1 Захаров, 35:27, 2:1 Коваленя (Гніденко, Ігнатенко), 41:41.