ХК "Донбас" обіграв "Витязь" у чемпіонаті України

26 жовтня 2016, 23:36
Донецький клуб виграв у харків'ян – 3:1

Донеччани обіграли харків'ян. Фото ХК "Донбас"

У 14-му турі Української хокейної ліги "Донбас" на виїзді обіграв "Витязь".

На відміну від попередньої зустрічі команд у першому періоді харків'яни нав'язали донеччанам серйозну боротьбу і не тільки зберегли свої ворота на "замку", але і кілька разів самі гостро атакували ворота Богдана Дяченка. Втім, досягти успіху їм вдалося не одразу.

Знайти пролом у захисних редутах опонента першим вдалося донеччанам. У другому періоді двічі ворота В’язовова результативно атакував Роман Благой. А потім ще один нападаючий першої ланки Олег Шафаренко встановив рахунок 0:3. Уникнути "сухої" поразки "Витязю" вдалося на 35-й хвилині, коли зусиллями Олексія Лазаренка господарі скоротили відставання.

У третьому періоді господарі спробували розвинути успіх, проте спочатку впевнено в "рамці" зіграв Дяченко, а потім на допомогу гостям прийшла штанга. У "Донбасу", у свою чергу міг відзначитися Віктор Захаров, однак на кидок із забійної позиції зреагував воротар.

За хвилину до фінального свистка Євген Гладченко пішов ва-банк, знявши воротаря. Однак під час вкидання в зоні "Донбасу" шайба невдало для господарів відскочила і, подолавши всю площадку, перетнула лінію воріт.

"Витязь" – "Донбас" – 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)

Шайби: 0:1 Р. Благой (Шафаренко), 25:30, 0:2 Р. Благой (Кугут, Нікіфоров), 30:38, 0:3 Шафаренко (Кугут, Нікіфоров), 34:36, 1:3 Лазаренко (Матвієнко, Максименко), 1:4 Толстушко, 58:47.