ХК "Донбас" обіграв "Витязь" і повернув собі лідерство в чемпіонаті України

17 жовтня 2015, 22:30
У наступному турі донеччани зустрінуться з "Дженералз", що йде другим

Фото ХК "Донбас"

У другому матчі четвертого туру ХК "Донбас" впевнено розібрався з харківським "Вітязем", повернувши собі першу сходинку в турнірній таблиці.

У порівнянні з вчорашньою зустріччю Анатолій Миколайович вніс всього одну перестановку в стартовий склад – Євгенія Царегородцева в "рамці" замінив його тезка – Напненко. На аналогічний крок пішов і візаві наставника "Донбасу" з Харкова – Віталій Литвиненко, який на другий поєдинок голкіперу Олександру Харитонову зволів Владислава Вязовова.

І як незабаром з'ясувалося, оформити шатаут жодному з воротарів не вдасться. Вже до 10-й хвилині свою майстерність у всій красі продемонструвала перша п'ятірка гостей – по одному влучному пострілу виконали Варламов і Чердак. А через 54 секунди Кобиков замкнув передачу Посєвіна.

На відміну від свого колеги по амплуа, пропускати голи страж воріт слобожан продовжив у другому періоді. До попаданню в першій 20-хвилинці ще дубль додав Чердак, а між голами 17-го номера "Донбасу" четверту свою шайбу в нинішньому сезоні вколотив Ромащенко.

У заключному періоді команди гострими моментами не балували, зате боротьби було хоч відбавляй. В одному з епізодів невелике ушкодження отримав Віктор Захаров. А його друг і партнер по команді Всеволод Толстушко помстився супернику закинутою шайбою, поставивши крапку в сьогоднішньому матчі.

"Витязь" – "Донбас" – 1:6 (1:2, 0:3, 0:1)
Голи: 0:1 Варламов (Чердак, Кочетков), 4.00, 0:2 Горище (Кочетков, Петрухно), 10.57, 1:2 Кобиков (Посєвін), 11.51, 1:3 Горище (Кочетков, Докшін), 20.43, 1:4 Ромащенко (Кузьмик), 23.25, 1:5 Горище (Докшін, Петруха), 33.52, 1:6 Толстушко.

Наступні два матчі п'ятого туру "Донбас" проведе 23 і 24 жовтня в Києві проти йдуть на другому місці в турнірній таблиці київських "Дженералз".