ХК "Донбас" обіграв "Кременчук" у чемпіонаті України

2 жовтня 2015, 21:26
Перше протистояння команд у другому турі завершилося розгромною перемогою гостей

Фото ХК "Донбас"

У Кременчуці відбувся перший матч другого туру чемпіонату України, в якому між собою зіграли місцевий ХК "Кременчук" і ХК "Донбас".

Донеччани дуже агресивно почали гру, навалившись на ворота Михайла Шевчука. Такий стартовий штурм швидко приніс свої плоди. Віктор Захаров через хвилину після стартового вкидання зміг відкрити рахунок у матчі. Зазначимо, що в цій грі Віктор грав у другій п'ятірці, а його вже звичне місце поряд з Варламовим і Кочетковим зайняв Володимир Чердак. Не промовчав у першому періоді і кращий бомбардир "Донбасу" Сергій Бабинець, який у більшості подвоїв перевагу "червоно-чорних".

Після перерви підопічні Анатолія Степанищева змогли закинути ще двічі, цього разу відрізнялася виключно перша п'ятірка. Дубль оформив Сергій Варламов.

Незважаючи на гучну підтримку гостьового фан-сектора "Донбасу", до якого в третьому періоді найближче грав голкіпер Євген Напненко, оформити другий шатаут у чемпіонаті йому не вдалося. Однак шайба Іллі Коренчука не завадила "Донбасу" взяти три очки в першому виїзному матчі з ХК "Кременчук".

"Кременчук" – "Донбас" – 1: 4 (0: 2, 0: 2, 1: 0)

Голи: 0: 1. Захаров (Бабинець, Буценко) 1:10, 0: 2. Бабинець (Толстушко, Буценко) 07: 02-бол, 0: 3. Варламов (Кочетков, Чердак) 25:53, 0: 4. Варламов (Кочетков, Чердак) 38: 20-бол, 1: 4. Коренчук (Романенко, Карпенко) 43: 46-бол.