ХК "Донбас" обіграв "Дженералз" на старті нового сезону

9 вересня 2016, 20:58
Донецький клуб закинув суперникам чотири шайби

У Дружківці відбувся перший офіційний матч українського хокейного сезону, в якому "Донбас" приймав "Дженералз".

Грі передувала урочиста церемонія відкриття з живим виконанням державного гімну Дружківським духовим оркестром. Вітальне слово командам, а також символічне перше вкидання сезону зробив виконавчий директор УХЛ Сергій Варламов, якого гучними оваціями зустрів переповнений "Альтаїр".

Тиск трибун вплинув і на саму гру. Окрилений підтримкою фанатів "Донбас" частіше загрожував воротам суперника, а гості з перших хвилин почали помітно нервувати, що виливалося в часті видалення. У першому періоді "Дженералз" отримали 10 хвилин штрафу, але відіграти їх все без втрат гостям не вдалося. На 5-й хвилині матчу більшість реалізував Сергій Бабинець, а ще через 7 хвилин, голом в нерівних складах відзначився Віктор Захаров.

У другому періоді картина гри не змінилася, і "Донбас" знову зміг скористатися помилкою суперника. Денис Петрухно перевірив голкіпера гостей на пильність, той відбив шайбу перед собою, а першим на добивання встиг Володимир Горище. 3: 0, і у команди Вадима Шахрайчука "скипіла кров". Відомий своїм запальним характером Андрій Татаренко зійшовся в кулачному бою з Павлом Тараном. Ця бійка була спробою киян якось переломити хід програшного для них матчу, але гол Олега Шафаренко остаточно зняв усі питання про переможця цього вечора.

Заключний період "Донбас" також провів з позиції сили, проте збільшити свою перевагу вже не зміг. Величезний внесок у підсумкову перемогу донеччан вніс голкіпер Євген Царегородцев, який раз по раз рятував свої ворота, навіть при грі в меншості 3х5. Таким чином, діючий чемпіон України по-чемпіонськи почав новий сезон.

Донбас – Дженералз – 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

1: 0 Бабинець (Дем'янюк), 04: 35-бол, 2: 0 Захаров (Толстушко), 11: 20-бол, 3: 0 Горище (Петрухно), 26: 48-бол, 4: 0 Шафаренко (Нікіфоров), 36:17.