"Хитрість" "Юве": туринці програли в гостях, щоб відсвяткувати чемпіонство вдома

13 квітня 2019, 18:42
Несподівана поразка від аутсайдера відстрочила завоювання туринцями титулу

/ Фото: AFP

Сенсація в футбольному чемпіонаті Італії. У місті Феррарі місцевий клуб СПАЛ, що плететься в хвості Серії А, приймав лідера першості "Ювентус". Туринцям досить було взяти очко, щоб достроково стати чемпіонами. Але їх чергове скудетто відкладається, оскільки СПАЛ здобув вольову перемогу з рахунком 2: 1.

Туринці відкрили рахунок в першому таймі – в четвертому поспіль матчі за "Юве" відзначився Мойзе Кін. Однак у другому таймі господарі не тільки відігралися, а й забили переможний м'яч.

Кін забив в четвертому поспіль матчі за "Юве". Фото AFP

Не виключено, втім, що "Ювентус" трохи схитрував, програвши в гостях з тим, щоб відсвяткувати чемпіонство в рідних стінах. На наступних вихідних туринці приймуть вдома "Фіорентину". Нагадаємо, на гру зі СПАЛом головний тренер "Юве" навіть не взяв Кріштіану Роналду, щоб не ризикувати здоров'ям лідера.

Проте в разі, якщо "Наполі" в неділю, 14 квітня, не зможе на виїзді обіграти "К'єво", "Ювентус" вже в цьому турі стане достроковим чемпіоном Італії.

СПАЛ - "Ювентус" – 2:1
Голи: Боніфаці, 49, Флоккарі, 74 - Кін, 30

СПАЛ: Вівіано – Фарес, Вікарі, Сіонек, Боніфаці – Мурджа, Скьяттарелла (Вальдіфіорі, 70), Міссіролі, Лаццарі – Петанья (Антенуччі, 89), Флоккарі (Реджіні, 90).

"Ювентус": Перін – Спінаццола, Іверу, Барцальї (Бернардескі, 81), Де Шільо – Канселу, Кастанос (Николуссі, 61), Бентанкур, Куадрадо – Кин (Мавідіді, 69), Дібала.

Нагадаємо, раніше  "Аякс" і "Ювентус" розписали нічию в першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів, обмінявшись голами в Амстердамі. Матч-відповідь команди зіграють у Турині 16 квітня.

Також повідомлялося, що в Амстердамі заарештували більше сотні агресивних фанатів "Ювентуса". Вболівальники з Італії з ножами і викрутками влаштували заворушення біля стадіону імені Йохана Кройффа.