Хет-трик Роналду з хвостиком в матчі з "Кальярі" вивів "Ювентус" в лідери чемпіонату Італії

6 січня 2020, 18:01
Португальський нападник в новому іміджі забив і з гри, і з 11-метрового

/ Фото: Reuters

У понеділок в італійській Серії А проходять матчі 18-го туру. Почався він чотирма зустрічами в неділю, а сьогодні грають ще шість поєдинків. Читайте прогноз, розклад і результати 18-го туру чемпіонату Італії.

Лідери, "Інтер" і "Ювентус", напередодні мали однакову кількість очок, але міланський клуб лідирував в таблиці за додатковими показниками. І ось туринська команда відірвалася від конкурента, в усякому разі на кілька годин. "Юве" розбив "Кальярі" з рахунком 4:0.

Правда, гості під керівництвом досвідченого тренера Клаудіо Раньєрі вистояли перший тайм. А ось після перерви отримали три голи від Кріштіану Роналду і один – від аргентинця Гонсало Ігуаїна. До слова, португальський форвард вийшов на матч з новою зачіскою, зробивши на голові хвостик. Перший гол він створив сам: перехопив м'яч, обіграв воротаря і відправив снаряд у сітку.

На 67-й хвилині Крірі реалізував пенальті за фол проти боснійця Міралема Пьяніча.

Далі нарешті забив хтось інший: аргентинець Гонсало Ігуаїн засмутив гостей після передачі Роналдо на хід форварду.

А крапку в зустрічі поставив головний її герой, оформивши хет-трик ударом під воротарем.

Також португалець був близький до забитого м'яча головою, але сьогодні не склалося. Його команда на три очки відірвалася від "Інтера", який свій матч в Неаполі почне о 21:45.

Читайте, як вболівальники "Лаціо" ображали Балотеллі на расовому ґрунті

Дивіться, як Роналду приніс "Юве" перемогу над "Сампдорією" перед новорічною паузою